Backstage – The 69 Eyes

Talviselta 69 Eyesin keikalta Nosturista hiukan Tean tenttaamana takahuonetunnelmia. Ulkopuolella oli talviseen tapaan pimeää, kylmää ja paljon jengiä etukäteen jonottamassa. Sisäpuolella taas varsin lämmin tunnelma.

The 69 Eyes netissä

Katso uusimmat jaksot

9 kommenttia jaksoon The 69 Eyes

  1. Olodyn says:

    Paras bäkkärin jakso tähän mennessä, oli hienoa huomata että poikia jännittää kotikeikat ihan samallalailla ku ennenkin. Plus wanhan kunnon MoonTV:n muistaminen <3.

  2. Se says:

    “Missä luuraa Wallu?” – Pirun hyvä kysymys. Ei siinä, etteikö Tea olisi ihana, mutta tuplat olis aina parempi. :) Tea on aivan liian selvinpäin noissa haastatteluissa.. ;) Mutta ihana silti <3

  3. pöpö says:

    Hyvä jakso. Kiitos.

  4. Tea/ Backstage says:

    Liian selvinpäin? Perhana. Pitää korjata asia.

  5. reblu says:

    hieno jakso!
    onko kaikki jaksot näin vanhoja vai onko tämä jonkinlainen poikkeus?

  6. MoonTV Crew says:

    Heh. Kyllä jatkossa tulee tuoreempaakin tavaraa, mutta Backstage ei ole sinänsä mikään ajankohtaisohjelma, niin miltään eilispäivältä ei näitä varmaan tule.

  7. Jortikka says:

    Petri Nygård pitäis saada backstageen vieraaks.

  8. Stardust says:

    Olipa pirun hienosti kuvattu ja leikattu jakso! Tea on aina tea, mut nyt veti tuotantotiimi erityisen hyvin! Propsit.

  9. Frank says:

    kiitos Tealle ohjelmasta, tää on ollut selkeesti parasta antia uudelleensyntyneen Moonin ohjelmistossa. Yöruokaa ohjelmalle: ketä vittu kiinnostaa ziigata, kun joku rillipää hippi käy syömässä? Ei se paljon juonenkäänteitä muuta, onko vittu kyseessä nakki, hampurilainen vai pizza. Ihan vittu oikeesti !

Kommentoi